Daichman Obuv

Obuv Daichman >> Daichman obuv kozačky

Daichman obuv kozačky

Daichman pro Vás připravil širokou škálu kozaček jak do podzimních plískanic, tak do zimních mrazů. Dámy mohou vybírat hned z několika kolekcí. Například tradiční kozačky se zipem pod kolena nebo do půl lítek. Kozačky na šněrování, nízké kozačky, kozačky s podpadkem i bez podpadku. Nejoblíbenější je značka Graceland následovaná 5th avenue či ariane. Kozačky jsou v nabídce jak textilní, semišové, z koženky či z pravé kůže.

podešev: pryž svrchní materiál: textil vnitřní materiál: textil Podpatek: 4,5 cm Typ podpatku: Klínový podpatek Barva: černá Obuv lepená – spodek obuvi je ke svršku připevněn lepením. Pevnost lepeného spoje může být negativně ovlivněna promáčením nebo propocením obuvi, či opakovaným používáním nedostatečně vysušené obuvi.

Vycházková obuv – je obuv k nošení po místních komunikacích nebo i v interiéru. Vyznačuje se klasickou konstrukcí, bez výraznějších módních prvků. Je charakteristická velkou pestrostí střihů. Životnost a pohodlnost jsou zde důležitější než módnost.slovo ElektroWord, Maunfield akce bazény, Mounfield nabídka zboží